Ta witryna używa plików cookie więcej informacji

O firmie Bury

Firma Bury obecna jest na rynku od 1992 roku. To firma rodzinna założona przez braci Bogdana i Jacka Burych. W ciągu 25 lat swojej działalności (Logo 25 lat Firmy Bury) wypracowała sobie pozycję jednego z największych i najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw z branży w Polsce.


Dzisiaj Bury to zagraniczny i krajowy handel owocami i warzywami, profesjonalne usługi transportowe oraz autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych i autobusów marki MAN.

Od samego początku istnienia firmy koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zapewnienia jak największego profesjonalizmu i kompleksowości obsługi naszych klientów. Dobrem nadrzędnym dla nas było i jest zadowolenie naszych odbiorców i zaspokojenie ich wszystkich potrzeb.

Trade – dywizja firmy Bury Sp. z o.o. odpowiedzialna za handel owocami i warzywami posiada obecnie w swojej strukturze:

 • 2 oddziały: w Lublinie i Krakowie oraz

 • 6 przedstawicielstw na giełdach towarowych.

 • Oddziały Bury


  To łącznie ponad 12.000 m2 chłodniczych powierzchni magazynowych. Lokalizacja naszych punktów handlowych umożliwia współpracę z przedsiębiorstwami na terenie całej Polski.

  Firma Bury zatrudnia obecnie ponad 450 pracowników. Wielu z nich pracuje z nami od początku istnienia firmy. Nasi pracownicy to profesjonalizm, znajomość branży i wiele lat doświadczenia. Staramy się ciągle doskonalić, aby jak najlepiej realizować potrzeby naszych Klientów.

  Osiągnięcia

  ISO-22000-2005 Firma Bury wdrożyła i certyfikowała System Zarządzania Bezpieczeństwa Żywności na zgodność z wymaganiami normy ISO 22000-2005 w zakresie "Magazynowania, Dystrybucji Owoców i Warzyw oraz Dojrzewania Bananów"

  Zespół


  BBury Bogdan Bury
  prezes zarządu

  JBury Jacek Bury
  wiceprezes

  Dział handlu zagranicznego
  Dział eksportu
  Dyrektor Finansowy
  Księgowość
  Dział Kadr
  Magazyn - Mełgiewska
  Magazyn - Konstuktorów
  Handel Krajowy
  Dział kontroli jakości
  Dział Marketingu
  Dział Sprzedaży Tradycyjnej
  Dział IT